Skip to product information
1 of 30

All 12 Flavors Collection Variety Pack – 12 lbs

All 12 Flavors Collection Variety Pack – 12 lbs

Regular price $123.99 (>4% Savings)
Regular price Sale price 123.99
Sale Sold out

portion calculator
Are you mixing with Kibble? Info Icon

Portion Results

Total pack(s):
  • Local Delivery within Madison County, Illinois. View Map

Description

Fuel your dog’s adventures with each of our 12 Pup Kitchen 1 lb. Individual Recipes, crafted with love and the finest, all-natural ingredients. Need help with how much to buy? Here's a link to our portion calculator.

Included Recipes

With this, you will get 1 pound of each of our TWEALVE tail-wagging recipes, each tailored to delight your furry friend's taste buds and support their health:

The vitamins and minerals in this recipe come naturally from whole food ingredients, with no synthetic supplements added.

View full details