Collection: Shop All
Subscription discounts are available within each product page.
-
Hearty Beef & Pawtatoes
4 reviewsRegular price $8.90 /lbRegular priceUnit price / per -
Chicken Pawt Pie
4 reviewsRegular price $8.90 /lbRegular priceUnit price / per -
Pups Chicken Sunrise Scramble
5 reviewsRegular price $8.90 /lbRegular priceUnit price / per -
Barking Good Turkey Meal
5 reviewsRegular price $8.90 /lbRegular priceUnit price / per -
Paws & Yawns Apple Turkey Bowl
5 reviewsRegular price $8.90 /lbRegular priceUnit price / per -
Pawerhouse Protein Meal : A Pup Kitchen PREMIUM Recipe
2 reviewsRegular price $11.95 /lbRegular priceUnit price / per -
Pawsome Catch Wild Salmon : A Pup Kitchen PREMIUM Recipe
1 reviewRegular price $10.95 /lbRegular priceUnit price / per -
Wake & Wag Steak & Eggs : A Pup Kitchen PREMIUM Recipe
1 reviewRegular price $11.95 /lbRegular priceUnit price / per -
Original Recipes Variety Pack – 6 lbs
4 reviewsRegular price $53.99 (>4% Savings)Regular priceUnit price / per -
Top-Rated Favorites Variety Pack – 4 lbs
3 reviewsRegular price $36.99 (>4% Savings)Regular priceUnit price / per -
Surf & Turf Variety Pack – 4 lbs
1 reviewRegular price $41.99 (~4% Savings)Regular priceUnit price / per -
No-Chicken Variety Pack – 5 lbs
No reviewsRegular price $47.99 (~3% Savings)Regular priceUnit price / per -
Low-Fat Variety Pack – 4 lbs
No reviewsRegular price $35.59 /$8.90 lbRegular priceUnit price / per -
All 8 Flavors Collection Variety Pack – 8 lbs
No reviewsRegular price $75.99 (>4% Savings)Regular priceUnit price / per -
All-Beef Variety Pack – 3 lbs
No reviewsRegular price $31.99 (~2.5% Savings)Regular priceUnit price / per -
Howly Mackerel | COMING SOON
No reviewsRegular price $10.95 /lbRegular priceUnit price / per -
Pups Green Gobbler Low Carb Turkey | COMING SOON
No reviewsRegular price $10.95 /lbRegular priceUnit price / per -
Hoppy Tails Rabbit Stew | COMING SOON
No reviewsRegular price $12.95 /lbRegular priceUnit price / per -
Piggy's Pawfect Pear | COMING SOON
No reviewsRegular price $10.95 /lbRegular priceUnit price / per
Have questions about Pup Kitchen?
If you'd like to inquire to learn more about Pup Kitchen, please email us.